Kategorie: OÚ Info, pozvánky

Opatření České pošty v souvislosti s koronavirem

Podrobné informace jsou na Úřední desce

Vážená paní starostko, vážený pane starosto,

dovolujeme si vám zaslat informace, které jsme obdrželi od České pošty :

Rádi bychom Vás touto cestou informovali, že v souvislosti s nastalou situací ohledně výskytu koronaviru na území České republiky může dojít k dočasným změnám nebo dokonce omezení v doručování zásilek a v provozu poštovní pobočkové sítě. Tato situace vyžaduje zavedení systémových opatření, která zajistí, aby bylo poskytování poštovních služeb co nejbezpečnější.

V rámci doručovací sítě může Česká pošta v případě vyhlášení plošné karantény na určitém území přejít k tzv. bezkontaktnímu doručování zásilek a složenek. Veškerá opatření jsou preventivní, mají zabránit rychlému šíření nemoci a vstoupí v platnost pouze v případě, že bude krajskými hygienickými stanicemi vyhlášena plošná karanténa. Pokud k této situaci na určitém území dojde, budeme Vás o tom bezodkladně informovat. Bližší informace ke konkrétním službám České pošty naleznete v přiloženém dokumentu.

Co se týká pobočkové sítě, budeme přijímat taková opatření, aby byl minimalizován přímý kontakt mezi zaměstnanci České pošty a klienty. Veškerá opatření budou v případě nutnosti zavedena s maximální snahou eliminovat nutnost dotčené pobočky uzavřít. Pokud by taková situace nastala, budeme Vás rovněž neprodleně informovat.

Veškeré opatření v příloze

S pozdravem a přáním hezkého dne

Popis: cid:image001.jpg@01CDC890.4FD7A1F0

Michaela Madarová
odbor Kancelář hejtmanky

Zborovská 11, 150 21 Praha 5
tel.: 257 280 102
mob.: 727 853 224
e-mail: madarova@kr-s.cz
www.kr-stredocesky.cz


 

print Formát pro tisk

Viruální prohlídka Smilkova a ok